дом престарелых Золотая Осень в Киеве

+380931705729, +380442329820

Круглосуточно 

 

Умови проживання та догляду у будинку для людей похилого віку в Києві

Пансіонат «Золота осінь» пропонує медичний та фізичний догляд за людьми похилого віку у Києві. Це спеціалізоване місце, яке облаштоване для проживання пенсіонерів. Будинок для людей похилого віку підійде для тих, хто потребує щоденної опіки, лікування і також залишився самотнім чи немає змоги проживати у своїх дітей. Тут знаходять своє житло для спокійного і затишного проживання.

Організація проживання у будинку для престарілих

Будинок «Золота осінь» знаходиться у мальовничому та екологічному місці за Києвом. Тут красиві лісові пейзажі, чисте повітря й доглянута територія з бесідками для відпочинку, спілкування.

Дім облаштований з урахуванням всіх потреб жильців – комфортне меблювання, просторе розташування предметів інтер’єру. Кімнати зручні й затишні, обставлені усім необхідним для проживання. Також є спеціально обладнані кімнати для особливих людей – важкохворих, лежачих. Персонал завжди дбає про чистоту у приміщеннях, допомагає з потребами в прибиранні.

Крім того у пансіонаті встановлені наступні критерії щоденного догляду:

  1. Повноцінне харчування, а також спеціалізовані дієти для тих, кому вони назначені лікарем.
  2. Кваліфікований медичний догляд на постійній основі. Є медсестри, черговий лікар, повар та інші спеціалісти, які щиро та турботливо дбають про своїх мешканців.
  3. Врахування індивідуальних потреб жильців щодо їхнього стану здоров'я – доглядальниці, спеціальні процедури тощо. Все заздалегідь обговорюється, й встановлюється програма догляду.

На сайті організації ви можете дізнатись більше особливостей ритму життя у пансіонаті. Також дізнаєтесь детальніше про те, як здійснюється догляд за людьми з віковими хворобами, як надається цілодобовий догляд, як влаштовують дозвілля та мешканців будинку. Переглянете фото кімнат та навколишньої території.

Щоб зареєструвати близьку вам людину у будинок для літніх людей «Золота осінь», зателефонуйте за телефоном, що на сайті пансіонату. Вас детально проконсультують та обговорять поселення, розкажуть про умови догляду.