дом престарелых Золотая Осень в Киеве

+380931705729, +380442329820

Круглосуточно 

 

Де знайти комфортний хоспіс у Києві з медичним персоналом

Хоспіс – важливе місце для людей, які страждають від вікових хвороб та інших важких недуг. Спеціально облаштовані будинки з кваліфікованим медичним персоналом допомагають підтримувати стан хворих, нормалізувати симптоми й максимально полегшити їхні почуття. Хоспіс у Києві від пансіонату «Золота осінь» здійснює догляд за пенсіонерами різних станів. Команда будинку забезпечує усе потрібне для турботи на медичному та побутовому рівні.

Облаштування хоспісу та умови догляду

Будинок санаторного типу «Золота осінь» пропонує догляд за важкохворими та лежачими літніми людьми. Якщо ваші рідні потребують спеціальних умов та цілодобового піклування, ви можете оформити їх на проживання у пансіонат під Києвом.

Подробнее...

Види догляду за літніми людьми у пансіонаті

Будинок для літніх людей «Золота осінь» забезпечує догляд на медичному та фізичному рівні різних станів здоров'я. У пансіонаті передбачене облаштування відповідно до потреб. Тут здійснюють цілодобовий догляд за літніми людьми, який регулюється під індивідуальні потреби жильців.

Кого приймають у будинок «Золота осінь»

У пансіонаті запроваджений догляд різних категорій:

  1. Звичайний цілодобовий догляд й допомога у побутових справах. Сюди входить якісне 5-разове харчування, прання одягу жильців, регулярне прибирання, медичні обстеження та лікування при потребі, а також організація дозвілля й цікавого та затишного відпочинку.

Подробнее...

Умови проживання та догляду у будинку для людей похилого віку в Києві

Пансіонат «Золота осінь» пропонує медичний та фізичний догляд за людьми похилого віку у Києві. Це спеціалізоване місце, яке облаштоване для проживання пенсіонерів. Будинок для людей похилого віку підійде для тих, хто потребує щоденної опіки, лікування і також залишився самотнім чи немає змоги проживати у своїх дітей. Тут знаходять своє житло для спокійного і затишного проживання.

Організація проживання у будинку для престарілих

Будинок «Золота осінь» знаходиться у мальовничому та екологічному місці за Києвом. Тут красиві лісові пейзажі, чисте повітря й доглянута територія з бесідками для відпочинку, спілкування.

Подробнее...