дом престарелых Золотая Осень в Киеве

+380931705729, +380442329820

Круглосуточно 

 

Види догляду за літніми людьми у пансіонаті

Будинок для літніх людей «Золота осінь» забезпечує догляд на медичному та фізичному рівні різних станів здоров'я. У пансіонаті передбачене облаштування відповідно до потреб. Тут здійснюють цілодобовий догляд за літніми людьми, який регулюється під індивідуальні потреби жильців.

Кого приймають у будинок «Золота осінь»

У пансіонаті запроваджений догляд різних категорій:

  1. Звичайний цілодобовий догляд й допомога у побутових справах. Сюди входить якісне 5-разове харчування, прання одягу жильців, регулярне прибирання, медичні обстеження та лікування при потребі, а також організація дозвілля й цікавого та затишного відпочинку.
  2. Спеціальний догляд за важкохворими та лежачими – є спеціальні доглядальниці, які перебувають біля хворих постійно. Кімнати також облаштовані всім необхідним обладнанням, щоб полегшити догляд та створити комфорт мешканцям. Здійснюється професійний медичний догляд з урахуванням особливостей хвороб.
  3. Реабілітаційний догляд з метою відновлення після операцій. Програма розробляється під характерні особливості стану, за перебігом відновлення стежить професійний медик. Враховується усе – спеціалізоване харчування, фізичні вправи, відновлюючи атмосфера. Персонал робить усе потрібне, щоб нормалізувати стан людини і не нашкодити здоров'ю.
  4. Психологічна підтримка. Ця категорія догляду передбачає роботу з людьми, які перебувають у нестабільному психічному стані. З такими мешканцями працює кваліфікований психотерапевт, а також їм облаштовують відповідні умови, які б розслаблювали та заспокоювали.

Будинок розташований у Київській області, в мальовничих та затишних селах. Все гарно побудовано та обставлено, аби літнім людям було безпечно та затишно. Довкола території екологічні пейзажі, чисте лісове повітря та благоприємна атмосфера. Організація «Золота осінь» має кілька відділень.

Більше деталей про дім престарілих «Золота осінь», про здійснення догляду за літніми людьми й про те, як оформитись у пансіонат, читайте на сайті або ж дізнавайтесь за телефоном.