дом престарелых Золотая Осень в Киеве

+380931705729, +380442329820

Круглосуточно 

 

Де знайти комфортний хоспіс у Києві з медичним персоналом

Хоспіс – важливе місце для людей, які страждають від вікових хвороб та інших важких недуг. Спеціально облаштовані будинки з кваліфікованим медичним персоналом допомагають підтримувати стан хворих, нормалізувати симптоми й максимально полегшити їхні почуття. Хоспіс у Києві від пансіонату «Золота осінь» здійснює догляд за пенсіонерами різних станів. Команда будинку забезпечує усе потрібне для турботи на медичному та побутовому рівні.

Облаштування хоспісу та умови догляду

Будинок санаторного типу «Золота осінь» пропонує догляд за важкохворими та лежачими літніми людьми. Якщо ваші рідні потребують спеціальних умов та цілодобового піклування, ви можете оформити їх на проживання у пансіонат під Києвом.

У хоспісі запровадженні наступні умови:

  1. Працює досвідчений медичний персонал, який професійно надає догляд відповідно до карти здоров’я мешканців. Враховують усі потреби, щоб полегшити стан та створити комфортні умови. За лежачими дивляться доглядальниці, які перебувають з хворим цілодобово.
  2. Зручне й комфортне облаштування кімнат. Меблі підібрані з особливою увагою, все затишно обставлено, щоб створити домашню атмосферу. Також дім оснащений спеціалізованим обладнанням для допомоги важкохворим, для їхнього лікування.
  3. Спеціально підібране харчування під особливості стану здоров’я. При потребі допомагають з прийомом їжі, слідкують ретельно за раціоном, щоб він був насиченим та збалансованим.

Пансіонат виглядає як звичайний дім, має затишний інтер’єр. Тут мало що нагадує хоспіс у тому розумінні, який часто уявляють люди. Це заклад, котрий здійснює повноцінний догляд за людьми похилого віку, турбується про їхнє самопочуття та докладає всіх зусиль, аби його покращити.

У будинок для літніх людей на медичний догляд приймають:

  • важкохворих;
  • лежачих;
  • паралізованих;
  • людей з інвалідністю.

Заходьте на сайт хоспісу «Золота осінь», дізнавайтесь деталі, які вас цікавлять. Щоб оформити ваших близьких у пансіонат, звернуться в реєстраційний відділ за телефоном що на сайті.