дом престарелых Золотая Осень в Киеве

+380931705729, +380442329820

Круглосуточно 

 

Ціна проживання у будинку престарілих

Вибираючи найбільш підходящий для вас і ваших літніх родичів будинок для людей похилого віку, слід враховувати кілька особливо важливих параметрів, які відіграватимуть важливу роль при заселенні та подальшому проживанні пенсіонерів.

До таких факторів належать, наприклад, місце розташування пансіонату (важливо, щоб вам зручно було відвідувати своїх близьких за потреби, і щоб загалом ситуація відповідала якісному відпочинку та життю пенсіонера), умови проживання (чи знаходиться ця установа за межею міста або в його межах, і якщо вірно останнє, то які там умови та т.п.), режим роботи, наявність медичних послуг (співпраця з клінікою, присутність штатних лікарів, у тому числі психологів та психотерапевтів), якість роботи персоналу (наскільки сумлінно співробітники виконують свої обов'язки) і так далі. Як бачимо, перелік співзалежних між собою критеріїв досить широкий. І, як правило, найвизначальнішим з них є кінцева вартість утримання, проживання та ціна додаткових послуг.

Вибираючи будинок для людей похилого віку, ціна в якому буде відповідати якості умов проживання, що надаються, практично завжди ставлять у пріоритет саме цей фактор.

Багатьом ціна утримання пенсіонера в будинку для людей похилого віку може здатися непідйомною: у суспільстві навіть існує думка, що заселитися в пансіонат можуть лише досить забезпечені власним доходом люди похилого віку, які мають як фінансову підтримку таких молодших родичів.

І ми частково погодимося з тим, що вартість проживання за один місяць може здатися вам недешевою, проте вона чудово порівнянна з якістю послуг, які надає наш будинок для літніх людей «Золота Осінь». Тут ви можете знайти все, що може так чи інакше знадобитися вашому літньому родичу: ми надаємо комплекс послуг, в який входять: підтримка фізичного та психологічного здоров'я постояльців протягом усього періоду перебування, своєчасне надання медичної допомоги за потреби, індивідуальний супровід інвалідів та лежачих пенсіонерів, надання збалансованого харчування, контроль за прийомом ліків та медикаментів, запропонованих лікарем, а також багато іншого.

З повним переліком наших функціональних можливостей ви можете ознайомитись на нашому сайті, зателефонувавши за контактним номером телефону або відвідавши пансіонат особисто. Ми впевнені, що ви гідно оціните нашу роботу!