Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Кваліфікований догляд за хворими з деменцією у Києві

Чому важливий кваліфікований догляд за хворими на деменцію?

Деменція - це стан, що призводить до поступової втрати когнітивних здібностей, таких як пам'ять, орієнтація у просторі та часі, мислення, здатність до комунікації та управління поведінкою. Це часто призводить до того, що люди з деменцією потребують постійної допомоги та догляду.

Квалифицированный уход за больными с деменцией в Киеве

Кваліфікований догляд за хворими на деменцію важливий з кількох причин:

Безпека: Люди з деменцією часто страждають від втрати орієнтації у просторі та часі, що може призвести до травм або втрати. Кваліфіковані фахівці в галузі деменції можуть забезпечити безпечне оточення, включаючи регулярні перевірки на наявність необхідних умов та догляд за хворими.

Детальніше...

Пансіонат для хворих на деменцію Україна

Деменція – небезпечна хвороба, проти якої ще не вигадали ліків. Захворювання проявляється, як правило, у людей похилого віку. Патологія стрімко розвивається, внаслідок чого хворий не може сам виконувати звичні дії, наприклад, готувати їжу, доглядати себе. У пацієнта погіршується пам'ять, він здатний нормально мислити. В основному патологія розвивається через хворобу Альцгеймер та інсульту.

Небезпека деменції

Хвороба вважається дуже небезпечною, оскільки пацієнт перестає розуміти, де він знаходиться, тобто випадає зі звичайного життя. Хворий іноді робить неадекватні вчинки, що призводять, наприклад, до пожежі. Також такі хворі можуть йти в будь-якому напрямку будь-куди, що досить небезпечно в зимовий час, бути агресивними до інших людей. В даному випадку значно погіршується життя і самого пацієнта та його рідних людей.

У сім'ях, де живе людина з такою патологією, може зазнавати стресу кожен із мешканців. За недоумкуватий людиною необхідно доглядати і контролювати її цілодобово. Згодом родичі починають розуміти, що нічого не можуть зробити самі в подібній ситуації, беруть на роботу доглядальницю або відправляють родича до спеціалізованого закладу (пансіонат).

Детальніше...

Куди можна помістити хворого на Альцгеймер

Тривалість життя у світі поступово збільшується, але у зв'язку з'являються нові, раніше незнайомі людям проблеми. Деякі старечі хвороби виявлено нещодавно (за історичними мірками), що не дивно, враховуючи невеликий термін життя ще кілька сотень років тому. Наприклад, хвороба Альцгеймера діагностується переважно у людей старше 65 років, а раніше такою тривалістю життєвого шляху могли похвалитися небагато.

Десятки мільйонів людей вже хворіють на Альцгеймер, і це число збільшується щорічно. Ознаки захворювання – втрата короткочасної пам'яті, порушення мови, потім зникає довготривала пам'ять, тобто, спогади про події дитинства, юності та зрілості.

Детальніше...

Будинок для людей похилого віку в Києві на Осокорках

Якщо відпочивати, краще це робити в комфортних умовах. Вираз справедливий для будь-яких закладів, чи то готель, чи приватний пансіонат, а перевірити легко, переглянувши кількість відпочиваючих та проживаючих у тій чи іншій установі. Те саме стосується будинків для людей похилого віку, і найбільш популярний будинок для людей похилого віку в Києві знаходиться на Осокорках. Пансіонатів там багато, а йдеться про відокремлення мережі приватних пансіонатів «Золота осінь».

Мережа вважається серед авторитетних організацій однією з найкращих в Україні, але, головне, так думають сотні колишніх і нинішніх постояльців. Основна перевага будинку для людей похилого віку в Києві на Осокорках – зібраний в одній установі комплекс послуг.

Детальніше...

Пансіонат для людей з хворобою Паркінсона

Ідіопатичний синдром паркінсонізму є захворюванням, що вражає нервову систему. На сьогоднішній день немає ефективного способу лікування захворювання, але сучасна медицина дозволяє відстрочити її розвиток і поява ускладнень. Такою недугою найчастіше страждають пенсіонери вже на останніх стадіях. Обслужити себе самостійно вони не можуть, а тому потребують цілодобового нагляду.

Якщо вашій близькій людині був діагностований Паркінсон, то не варто зневірятися. Пансіонат «Золота Осінь» може надати послуги з догляду за таким пацієнтом.

Детальніше...

Катаракта у літньому віці догляд

Катаракта - це таке захворювання, яке можна виявити в абсолютно будь-якому віці, але найчастіше від нього страждають люди похилого віку. У 85% випадках причиною розвитку патології є старечі зміни. Таке захворювання, як катаракта, позбавляє людину здатності добре бачити, до того ж, її не можна скоригувати ні краплями, ні окулярами.

Щоб створити рідній людині комфортні умови та забезпечити турботою та увагою, варто звернутися до приватного пансіонату «Золота Осінь». Тільки тут пенсіонер зможе знайти заняття до душі, отримати збалансоване харчування та зайнятися власним здоров'ям під наглядом висококваліфікованих спеціалістів.

Детальніше...

Хоспіс у Києві «Золота осінь»: найкраща якість життя

Складно говорити про хорошу якість життя, коли людина невиліковно хвора.

Проте спеціалізовані установи – хоспіси в Україні створені якраз для полегшення страждань.

 

Про смертельні хвороби не прийнято говорити, люди ніби усуваються від проблеми, але коли питання стосується родичів, які дізналися страшний діагноз, уникати рішення нікуди. І не треба, адже хоспіс у Києві «Золота осінь», проживання в ньому покращує якість життя тяжкохворих, наскільки це взагалі можливо.

Насамперед родичі намагаються дізнатися, яка ціна хоспісу у Києві, і це важливо, але водночас слід дізнатися про послуги, що надаються в тому чи іншому хоспісі в Україні.

Щонайменше, у кожному хоспісі повинні підібрати коректну схему знеболювання, проводити гігієнічні процедури. Пацієнт не повинен вважатися тягарем, навпаки, його треба залучати до соціального життя, і в хоспісі в Києві «Золота осінь» саме так і роблять.

Детальніше...

Будинок для людей похилого віку Чернівці

Будинок для людей похилого віку "Золота Осінь" у Чернівцях, є спеціалізованим пансіонатом з приємним двориком та своєю територією для прогулянок.

 Це будинок для людей похилого віку, людей з обмеженими можливостями пересування, проблемами зі здоров'ям.

Пансіонат для людей похилого віку підготував затишні кімнати із сучасним медичним обладнанням.

У пансіонаті можна залишатися як на довгий, так і на короткий період часу.

Досвідчений персонал, лікарі, медсестри, кухарі, а також співпраця з найближчою клінікою дає можливість заявляти про високу якість послуг та турботи про хворих та людей похилого віку.

Детальніше...

Будинок для людей похилого віку в Києві

Пансіонат для літніх у Києві розташований у найкрасивішому місці міста, оточений зеленим парком із затишними місцями відпочинку.

Сам пансіонат є затишним будинком з усіма зручностями для проживання, дозвілля та прогулянок. До складу послуг входять проживання, догляд за хворими, тяжкохворими, інвалідами, лікування, доглядальниці, харчування 5разове, анімація та дозвілля.

Для всіх, хто потребує допомоги, двері пансіонату відчинені цілий рік.

Розміщення може бути на тимчасовій чи постійній основі. У пансіонаті є відділення будинку для людей похилого віку, в якому люди похилого віку можуть активно і цікаво проживати свою старість. Для інвалідів спеціально обладнані кімнати із сучасними ліжками для лежачих хворих. Кімнати оснащені душем, туалетом, шафою, кожен може розмістити свої особисті речі. Розміщення хворих за бажанням, від однієї до кількох осіб, оплата різна в залежності від кількості послуг.

Детальніше...

Хоспіс у Києві

Хоспіс – це медичний заклад, у якому проходить підтримуюча терапія тяжких хворих. Тяжкохворі, паралізовані в центрі отримують все необхідне для нормального життя. Позитивний настрій поєднується із кваліфікованою медичною допомогою, сучасні методи лікування. Такий підхід продовжує життя багатьом хворим і дарує близьким надію та допомагає разом подолати нещастя.

Коли приходить лихо, залишатися одному це не правильний шлях. Тільки разом із рідними, лікарями та центром допомоги тяжким хворим можна подолати всі труднощі. Хоспіс Київ забезпечений сучасним медичним обладнанням, програмою та методикою роботи з тяжкохворими.

Місія центру велика, організатори взяли на себе найважчу та непросту роботу. Незважаючи на таку важку працю, працівники центру завжди у гарному настрої та позитивному настої, що дуже допомагає хворим та родичам. Лікарі перебувають у хоспісі цілодобово, кожен постоялець може розраховувати на швидку та своєчасну допомогу. Хоспіс бере на себе найважчу функцію і без допомоги такого центру багатьом просто не впорається, при цьому ціни на послуги хоспісу дуже доступні. Кожна людина, яка потрапила в складну ситуацію, і у родичів трапилася тяжка хвороба, повинна пам'ятати, що Ви не одні і завжди є люди, центри, які готові допомогти Вам.

Детальніше...

Будинок для людей похилого віку в Києві - Святошин

Будинок для людей похилого віку – це не той заклад, який має бути у кожному кварталі та біля кожного перехрестя, як хлібний кіоск, але затребуваність подібних закладів висока. Висока саме як приватних пансіонатів, хоч і державні будинки для людей похилого віку теж потрібні.

Різниця в тому, що до держустанови направляють соціальні служби, і потрапити туди можуть пенсіонери, яких нема кому доглядати, втратили рухливість тощо.

Об'єктивно в українських будинках для людей похилого віку умови далекі від ідеалу, особливо якщо порівнювати з пансіонатами мережі «Золота осінь».

Подібний будинок для людей похилого віку можна побачити або навіть відвідати у Києві у Святошино, і він є прикладом для приватних українських пансіонатів.

Детальніше...

Будинок для людей похилого віку в Києві на Троєщині

Будинки для людей похилого віку сучасного типу – величезна користь для громадян, особливо коли є заклад неподалік. Звичайно, у приватний пансіонат можна поселити постояльця хоч в іншому районі, хоч в іншій області, але зручніше, якщо заклад знаходиться недалеко.

Саме тому мережа приватних будинків для літніх людей «Золота осінь» регулярно відкриває нові відділення. Одне з таких знаходиться у Києві на Троєщині.

Будинок для людей похилого віку в Києві на Троєщині «Золота осінь» – надсучасний пансіонат, точніше, вкрай затребуваним і сучасним його надають послуги.

Мешканці отримують цілий комплекс послуг, серед яких харчування, догляд, дозвілля та ін.

Детальніше...

Будинок для людей похилого віку в Краматорську

Будинок для людей похилого віку Краматорськ - це установа, де літня людина зможе отримати необхідний цілодобовий медичний догляд, турботу та увагу.

Наш пансіонат – це обладнаний будинок із забезпеченням необхідного кваліфікованого медичного та санітарно-гігієнічного догляду, з наявністю супутникового телебачення, настільних ігор, бібліотек та можливості розмовляти з новими друзями, що дозволяє отримувати від старості задоволення.

Ми потурбувалися про те, щоб будь-яка дрібниця в інтер'єрі будинку для людей похилого віку була зручно пристосована для потреб людей похилого віку та інвалідів, з урахуванням їх віку та фізичних особливостей. У нас створено теплу та комфортабельну домашню обстановку з урахуванням усіх вимог безпеки. За бажанням постояльців розміщуємо по одному в кімнаті, або у двох, трьох та чотирьох місних номерах.

Детальніше...