Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Догляд після інсульту

Догляд за людьми після інсульту дуже трудомісткий процес як для пацієнта, так і для лікаря.

Окрім хворого та медиків вирішальну роль відіграють родичі та вибір закладу для реабілітації хворого після інсульту. Якщо під час звернеться до лікарів, людина може уникнути тяжких наслідків після інсульту. Догляд за хворими після інсульту є постійним доглядом доглядальниць, медперсоналу. Справжній повноцінний догляд може забезпечити не багато. Серед не багатьох найкращий центр "Золота осінь" - це пансіонат для тяжкохворих та літніх людей. Сучасна апаратура, багаторічний досвід лікарів та затишний по-домашньому будинок відкритий для тих, яким потрібен догляд за паралізованим після інсульту. Родичі хворого можуть оформити всі адміністративні документи у дуже короткий термін, і хворий почне свою реабілітацію швидко.

 

 

Реабілітаційний центр після інсульту у Києві приймає хворих із різних міст та країн. Цей центр зібрав найновіші технології з догляду та відновлення хворих після інсульту. Люди, які під час потрапили до цього центру, за кілька місяців починають жити повноцінним життям, можуть вийти на роботу продовжувати займатися спортом. Ті ж, які вже паралізовані, для них забезпечується повноцінний догляд на постійній основі. Родичі цих людей можуть бути за них абсолютно спокійними.

Двері реабілітаційного центру відчинені для багатьох безнадійних хворих, але треба пам'ятати, що тільки віра родичів у лікування та відновлення допомагають стати на ноги найбезнадійнішим!