Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Пансіонат для хворих на деменцію Україна

Деменція – небезпечна хвороба, проти якої ще не вигадали ліків. Захворювання проявляється, як правило, у людей похилого віку. Патологія стрімко розвивається, внаслідок чого хворий не може сам виконувати звичні дії, наприклад, готувати їжу, доглядати себе. У пацієнта погіршується пам'ять, він здатний нормально мислити. В основному патологія розвивається через хворобу Альцгеймер та інсульту.

Небезпека деменції

Хвороба вважається дуже небезпечною, оскільки пацієнт перестає розуміти, де він знаходиться, тобто випадає зі звичайного життя. Хворий іноді робить неадекватні вчинки, що призводять, наприклад, до пожежі. Також такі хворі можуть йти в будь-якому напрямку будь-куди, що досить небезпечно в зимовий час, бути агресивними до інших людей. В даному випадку значно погіршується життя і самого пацієнта та його рідних людей.

У сім'ях, де живе людина з такою патологією, може зазнавати стресу кожен із мешканців. За недоумкуватий людиною необхідно доглядати і контролювати її цілодобово. Згодом родичі починають розуміти, що нічого не можуть зробити самі в подібній ситуації, беруть на роботу доглядальницю або відправляють родича до спеціалізованого закладу (пансіонат).

 

Що потрібно для догляду за хворим на деменцію?

Кожному хворому на деменцію потрібно цілодобовий догляд. За хворим повинні стежити підготовлені люди, які мають міцну психіку. Якщо ви хочете допомогти своїй рідній людині, яка хвора на деменцію, звертайтеся в пансіонат «Золота Осінь».

Співробітника пансіонату цілодобово стежити за хворим, доглядати його, якщо необхідно, допомагати їсти і дотримуватися особистої гігієни. Для пацієнтів тут передбачені найкомфортніші умови проживання.