Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Центр для людей похилого віку

Подбати про своїх літніх батьків кожній людині має, і кожній нормальній людині хочеться. Хочеться зробити так, щоб старість у батьків була щасливою, але не завжди це виходить. А буває, що у спробі оточити турботою літнього батька, забезпечити йому якісний догляд, життя та інтереси інших членів сім'ї приносяться у жертву. Чи щасливий при цьому хтось? Це важке питання, на яке кожен відповідає сам.

Наш пансіонат для літніх людей «Золота осінь» - лише один з варіантів турботи про старих батьків, найбільше підходить тим людям похилого віку, які бояться відчувати себе тягарем для дітей і мріють скоріше померти, аби, як кажуть, «не бути в тягар» . Зовсім не обов'язково поспішати вмирати!

 

Пансіонат «Золота осінь» не просто надає комфортні побутові умови, уважний догляд, смачне харчування та медичне обслуговування, а також дбає про те, щоб постояльці не нудьгували. Тут знайдеться компанія для прогулянки чи гри в доміно чи лото, знайдеться з ким поговорити і, можливо, потоваришувати.

Тут багато людей, які прожили життя, відкривають для себе новий спосіб і стиль життя - життя, зовсім не позбавленого задоволень і радостей, стиль відпочинку, комфортного, розслабленого і неспішного, про який, можливо, мріяли все життя. Побувавши тут деякий час і оцінивши цей стиль, наші постояльці стають аматорами життя в нашому пансіонаті, і взагалі аматорами життя, незважаючи на те, що час, на жаль, невблаганний.

Телефони:

(093) 170 57 28

(044) 232 97 94