Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Приватний хоспіс у Києві

У житті кожної людини трапляються різні події: і добрі та щасливі, і сумні та сумні. Коли в наше життя приходить горе і переживання за рідних, то часто ми не в змозі щось адекватно вирішувати. Допомога в організації професійного догляду за тяжкохворими надає будинок для людей похилого віку санаторного типу. Кожен, хто зіткнувся з проблемою, може розраховувати на допомогу в цьому центрі для тяжкохворих.

 

Хоспіс лякає всіх своєю назвою, але пансіонат виглядає як приватний будинок з усіма зручностями, затишний і з усім для нормального життя. Сучасне обладнання, привітний персонал, професійні лікарі та технології. Застосування досвіду європейських колег допомагає пансіонату бути на найвищому рівні серед інших пансіонатів.

Послуги з догляду за лежачими хворими, за тяжкохворими, інвалідами, за паралізованими. Тільки спеціально підготовлений персонал, стійкий до стресів і здоровою стабільною психікою може надати допомогу таким хворим.

У пансіонаті весь персонал пройшов підготовку за спеціальною програмою. Команду медиків представляють лікарі швидкої допомоги та медсестри реанімацій.

Якщо вам потрібна допомога у визначенні свого підопічного до пансіонату, то потрібно заповнити анкету та мати з собою висновки всіх лікарів та паспорта. Для іногородніх є пільги щодо проживання. Будинок для людей похилого віку відкритий для всіх регіонів України. Кожен нужденний може отримати допомогу та гідне лікування та догляд.