Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Пансіонат для людей з хворобою Паркінсона

Ідіопатичний синдром паркінсонізму є захворюванням, що вражає нервову систему. На сьогоднішній день немає ефективного способу лікування захворювання, але сучасна медицина дозволяє відстрочити її розвиток і поява ускладнень. Такою недугою найчастіше страждають пенсіонери вже на останніх стадіях. Обслужити себе самостійно вони не можуть, а тому потребують цілодобового нагляду.

Якщо вашій близькій людині був діагностований Паркінсон, то не варто зневірятися. Пансіонат «Золота Осінь» може надати послуги з догляду за таким пацієнтом.

За вказаними на сайті номерами можна поставити всі питання, що вас цікавлять.

 

Симптоматика

Дане захворювання має такі супутні симптоми:

  1. Тремор. Тремтіння є першою ознакою, на яку звертають увагу хворий та його родичі.
  2. Уповільнені рухи. Людина з Паркінсон має підвищений тонус м'язів, що змушує приймати незручні пози. Хода човгає, при якій хворий робить маленькі кроки і не може високо підняти ноги.
  3. Уповільнення роботи мімічних м'язів. Особа більше не може виражати емоції, виникає так званий ефект маски. Мова стає тихою, не емоційною.
  4. Слиновиділення. У зв'язку з тим, що лицьові м'язи та глоткові стають ригідними, пацієнтові стає важко ковтати слину.
  5. Порушення вегетативного характеру. Вегетативна нервова система втрачає свою функціональність, що стає причиною порушення сечовипускання, запорів, виникає пітливість та жирність шкірних покривів.

Можуть відрізнятися інші супутні симптоми, які залежить від індивідуальних особливостей організму.

 

Приватний пансіонат «Золота Осінь» оснащений комфортабельними та затишними кімнатами. А дружній персонал гарантує якісне та своєчасне надання реабілітаційної, соціальної та медичної допомоги для людей похилого віку.

 

+380931705729, +380442329820