Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Дім престарілих «Золота осінь»: історії простих людей

Виробники, продавці чужих товарів - всі вони проводять рекламні компанії, використовують маркетинг на повну, щоб розрекламувати та продати власну продукцію. Це логічно, інакше, без збуту, виробництво зупиниться. Продавці послуг діють так само, тільки пропонують, наприклад, не костюми, а їхнє прання або доставку в інше місто. Люди давно звикли до реклами, звертають увагу лише на щось незвичайне, яскраве, унікальне, а повз основну масу рекламних щитів проходять, не дивлячись, неважливо, це реклама в телевізорі або на вулиці міста. Якщо говорити про приватні заклади, такі як будинки для людей похилого віку, найкращою рекламою для них є відгуки мешканців, історії їхнього життя та проживання в пансіонатах зокрема.

 

Наприклад, Олена Іванівна, пенсіонерка з Києва розповідає, як вона вперше оселилася у будинку для літніх людей «Золота осінь» під Києвом. Олена Іванівна чесно зізналася, що не хотіла їхати з дому, але її вмовили син із дочкою. Дбайливі діти взяли на себе витрати на переїзд, оплатили проживання на три місяці. Літня жінка сказала, що вона почала якийсь час тому відчувати слабкість, занепад сил, тривогу. Лікарі порадили відпочити, побути далеко від турбот, як причина погіршення самопочуття лежить у психології. Вдома поради медиків використати не вдалося – Олена Іванівна живе разом із дітьми, і хоч їм не тісно – будинок дуже великий, але опинитися в тиші не виходить: у котеджі мешкають майже десять онуків із правнуками.

Кілька місяців сім'я вирішувала що робити, думали навіть винаймати квартиру для улюбленої «бабусі», але тоді треба було наймати доглядальницю, бо Олені Іванівні ставало гіршим. Допомогли порадою старі знайомі, які користувалися послугами будинку для людей похилого віку «Золота осінь» у Києві, вони дали чудові відгуки, сказали, що ціна проживання набагато менша, ніж вони отримали переваг. Точніше, не вони, а їхній прадід.

Через три місяці Олена Іванівна знову переїхала додому, з відмінним самопочуттям, оздоровлена ​​без тривожних симптомів. Її нормальний стан здоров'я підтвердив і сімейний лікар, мабуть, недаремно жінка пройшла курс відновлення, займалася гімнастикою разом із фізіотерапевтами, спілкувалася з психологами.