Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Догляд за літніми з цукровим діабетом

Цукровий діабет - це захворювання, при якому виникають порушення у засвоєнні клітинами організму глюкози крові, і як наслідок виникають прогресивні ураження дрібних та великих судин. Є кілька типів діабету (I та II тип), другий тип цукрового діабету найбільш характерний для людей похилого віку. Він виникає від впливу на організм людини безлічі факторів, з них такі як куріння, важкі стреси, алкоголізм та інші. У хворих на діабет виникає свербіж у статевих органах, сильна невгамовна спрага, полідипсія (хвороба при якій багато їдять), а також поліурія (хворі на цукровий діабет виділяють дуже багато сечі). Але у людей похилого віку пацієнтів можуть бути не всі дані симптоми яскраво вираженими.

У нашому приватному будинку для літніх людей "Золота Осінь" людям похилого віку з ризиком розвитку цукрового діабету проводять точну діагностику на сучасному обладнанні, виявляючи рівень глюкози в крові, наявність цукру в загальних аналізах сечі. Дане обстеження глюкози крові проводиться регулярно в нашому пансіонаті для літніх хворих, які страждають на цукровий діабет.

При лікуванні хвороби цукровий діабет велике значення має дієта, тому меню в нашому частому пансіонаті розробляє лікар-дієтлог вищої категорії, яке категорично виключає цукор, а також продукти з вуглеводами.

Кваліфікований персонал нашого будинку для людей похилого віку з повагою та терпінням цілодобово піклуватися про літніх хворих на цукровий діабет, прибуваючи за першим покликом у будь-який час дня та ночі. У нашому пансіонаті Ваші літні рідні будуть у надійних руках професіоналів.