Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Про нас - Будинок для людей похилого віку в Києві

 Пансіонат для літніх людей та інвалідів "Золота Осінь"

Приватний пансіонат для людей похилого віку «Золота осінь» – це гідне місце, де ви зможете забезпечити комфортну старість для своїх рідних та близьких людей. Будинок для людей похилого віку «Золота осінь» забезпечить професійний догляд за постояльцями, з урахуванням усіх індивідуальних потреб кожного. Наш пансіонат бере на себе все забезпечення потреб людей похилого віку, оточить постояльців своєю увагою та домашньою турботою.

Звернувшись до нашого приватного центру, Ви отримаєте можливість оточити рідних турботою та необхідною увагою, давши щоденну цілодобову опіку та професійний медичний догляд.

Головний принцип, на якому будується робота нашого приватного пансіонату, – надання кваліфікованої допомоги людям похилого віку.

Наш будинок для людей похилого віку «Золота осінь» приділяє особливу увагу створенню домашньої та затишної атмосфери, для цього ми збудували центр, в якому знаходиться одне задоволення.

 

 

До кожного постояльця - особливий індивідуальний догляд та максимум уваги. Медпрацівниками здійснюється своєчасне грамотне спостереження за постояльцями. Пропонуємо Вам комфортні умови проживання в екологічно чистому районі неподалік Києва с. Підгірці.

По потребі ми маємо спеціальні ліжка для людей, яким важко ходити.

При поселенні в наш будинок для літніх людей у ​​Київській області Ви можете вибрати певну категорію розміщення Вашої рідної людини, а також підібрати харчування. Кімнати для проживання можуть бути двомісними, так і багатомісними.

 • Догляд за хворими:
  • Догляд за хворими на цукровий діабет
   Догляд за хворими на ревматоїдний артрит
   Догляд за інвалідами
   Догляд за лежачими хворими
   Реабілітація
   Катаракта у літньому віці
   Хвороба Паркінсона
   Хоспіс
   Хвороба Альцгеймера

 

 

Приїжджайте до нас у гості та самі переконайтеся, що краще місця не знайти!

 

 

Забронювати номер