Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Будинок для людей похилого віку в Києві - Святошин

Будинок для людей похилого віку – це не той заклад, який має бути у кожному кварталі та біля кожного перехрестя, як хлібний кіоск, але затребуваність подібних закладів висока. Висока саме як приватних пансіонатів, хоч і державні будинки для людей похилого віку теж потрібні.

Різниця в тому, що до держустанови направляють соціальні служби, і потрапити туди можуть пенсіонери, яких нема кому доглядати, втратили рухливість тощо.

Об'єктивно в українських будинках для людей похилого віку умови далекі від ідеалу, особливо якщо порівнювати з пансіонатами мережі «Золота осінь».

Подібний будинок для людей похилого віку можна побачити або навіть відвідати у Києві у Святошино, і він є прикладом для приватних українських пансіонатів.

Є, звичайно ж, інші приватні пансіонати того ж рівня, але поки що їх мало, тому мережа «Золота осінь» рада представити будинок для літніх людей у ​​Києві у Святошині. Скористатися послугами цього відділення можуть не лише мешканці вказаного району нашої столиці, а й люди з Києва, області та навіть інших регіонів, якщо там немає своїх висококласних пансіонатів. Відділення у Святошинському районі Києва пропонує послуги з проживання в пансіонаті, п'ятиразове харчування, цілодобовий догляд та постійну підтримку. У будинок для людей похилого віку можуть заселитися пенсіонери, які бажають місяць-другий відпочити від побутових турбот, тут можна пройти лікування та профілактику хронічних захворювань, а також провести реабілітаційні заходи.

 ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ

Літні люди, їхні родичі обирають будинок для людей похилого віку у Києві в Святошино, в основному, за рекомендаціями знайомих. Особистий досвід у питанні підбору пансіонату є надзвичайно важливим, тому перед заселенням і просто в процесі вибору можна приїхати подивитися на котедж, прилеглу територію та інфраструктуру.

Можна взяти із собою літнього родича, щоб показати переваги вибраного пансіонату мережі «Золота осінь».