Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Переваги пансіонату Київ

Пансіонат для людей похилого віку - це не розкіш, а неминучість, тому що на сьогоднішній день він дуже часто буває найзручнішим і практичнішим варіантом, ніж постійно наймати медичний персонал додому або власними силами здійснювати необхідний догляд за своїм літнім родичем.

У будинках для людей похилого віку обслуговуючий склад присутній поряд з постояльцями протягом 24 годин, надаючи їм високоякісні фізичні та душевні послуги реабілітації та створюючи необхідні умови для їх комфортабельного проживання.

До того ж, тут люди похилого віку та інваліди зможуть придбати собі нових друзів за інтересами свого віку.

 

Головним позитивним моментом нашого пансіонату є високопрофесійний медичний контроль, високоякісний догляд за людьми похилого віку та своєчасне надання допомоги постояльцям.

Але це не всі переваги:

•           у будинку для людей похилого віку Київ надається чудовий гігієнічний догляд за літніми людьми. Крім медичного догляду, велике значення має контроль над людьми похилого віку, щодо їх чистоти та охайності;

•           уважне контролювання людей похилого віку та інвалідів щодо їх харчування. У нас працюють не тільки висококваліфіковані фахівці, психологи, медичний персонал, а й консультанти з харчування, дієтологи, які перш ніж скласти відповідне та потрібне меню, беруть до уваги стан здоров'я, історію хвороби, вік та особисті побажання постояльця;

•           літні люди в будинку для людей похилого віку набувають нових друзів і знайомих, які допомагають їм звільнитися від почуття самотності. А також їх можуть відвідувати рідні та близькі їм люди у будь-який зручний для них час;

•           будинок для літніх осіб надає сприятливі та екологічно чисті умови перебування. Він розташований в екологічно сприятливому районі, далеко від багатошумних заводів і автотрас.

Для нас велике значення має фізичний стан та здоров'я наших постояльців, тому в нашому будинку для людей похилого віку Київ. Ви зможете знайти велику кількість послуг, які спрямовані на покращення психофізичного стану літніх людей.

Пансіонат для людей похилого віку - це найкомфортніша спеціалізована установа для людей похилого віку.