Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Приватний пансіонат "Золота Осінь"

Цілодобовий догляд та медичний супровід!

Будинок для людей похилого віку - комфортне та затишне місце для літніх людей з цілодобовим наглядом у Києві та  області.

 ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ

БУДИНОК ДЛЯ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ У КИЄВІ

"ЗОЛОТА ОСІНЬ" - вже понад 15 років доглядаємо літніх людей

Сучасне життя диктує нам свої умови, залишається дуже мало часу на піклування за своїми рідними та близькими. Звернувшись до нас - Ви забезпечите їм турботу, постійний догляд, дозвілля та кваліфіковану медичну допомогу.

Дім для людей похилого віку "Золота осінь" бере на себе всі турботи, щоб Ваша близька людина відчувала себе комфортно!
Чого так бояться, люди похилого віку? Вони бояться залишитися на самоті – це для них найстрашніше.
Найкращий варіант у цьому випадку – зібрати людей похилого віку разом, де вони зможуть отримати кваліфікований догляд 24 години на добу.

Наш будинок для людей похилого віку під Києвом зробить життя вашої близької людини - сонячним, позитивним і барвистим.


НАШІ ГЕРІАТРИЧНІ ЦЕНТРИ В КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

✅ Пансіонат "Бортничі"

✅ Пансіонат "Чайка"

✅ Пансіонат "Осокорки"

✅ Пансіонат "Блакитні озера"

 

Дом престарелых Золотая Осень в Киеве Пансионат для лежачих больных в Киеве Частный хоспис для лежачих больных в Киеве

Кращим у Київській області та й в цілому по Україні можна сміливо назвати відділення будинку для людей похилого віку «Золота осінь».

Адміністрація обрала для зведення нової філії гарне та екологічно привабливе місце – село Зазим'я у Київській області. Поселення більше тисячі років, тут мешкав відомий далеко за межами регіону Соловей-Розбійник, але головне – Зазим'я розташоване практично на території заповідника. Зрозуміло, що одного чистого повітря недостатньо для комфортного проживання, але в будинку для людей похилого віку створені ідеальні умови.ПЕРЕВАГИ БУДИНКУ ДЛЯ ЛІТНІХ У КИЄВІ

01.png

Цілодобовий догляд. 24 години

04.png

Зелена територія. Альтанки

 
02.png

Особливий догляд людей з віковими хворобами

05.png

Організоване дозвілля. Вечори. Заходи.

03.png

5-разове домашнє харчування

07.png

Спеціально обладнані кімнати

 
06.png

Реабілітація після різних хвороб

08.png

Психологічна підтримка

"ЗОЛОТА ОСІНЬ" ПАНСІОНАТ ДЛЯ ЛІТНИХ У КИЄВІ

Один з наших пансіонатів заходиться у Київській області у селищі Підгірці.

Будинок для людей похилого віку, обладнаний всім необхідним для комфортного проживання. Ми маємо як двомісні, так і багатомісні номери для проживання. Також є спеціально обладнані ліжка для не пересувних людей.
Приватний пансіонат «Золота осінь» – місце, де людям похилого віку комфортно та затишно. Життя жителів нашого пансіонату насичене позитивними емоціями та теплими моментами.
Літнім людям потрібне свіже повітря. Для прогулянок у нашому пансіонаті призначено велике затишне подвір'я з лавочками для відпочинку та доріжками.

Чому обирають наш пансіонат під Києвом

З сотень інших будинків для людей похилого віку, наш вибирають тому, що тільки тут найбільш дбайливий персонал, якісне медичне обслуговування, нянечки та доглядальниці, готові підійти та запропонувати свою допомогу в будь-який момент. Також тут ви знайдете:

  • клуб за інтересами, залежно від захоплень;
  • добрих друзів, з якими можна весело провести час;
  • цікаве дозвілля;
  • якісне медичне обслуговування;
  • постійне спостереження для хворих на різні захворювання;
  • спеціально підготовлений персонал;
  • відновлення після хвороб;
  • спеціальні умови для лежачих хворих;
  • знижки за тривалого проживання.

У житті буває безліч різних несподіванок, не кожен може передбачити, що станеться через 5-10 років. Але зазвичай молоді люди працюють на 2-3 роботах, щоб утримувати сім'ю і взяти на себе тягар хворого, літнього родича просто не можуть фізично. Але й залишити пенсіонера наодинці зі своїм лихом – теж не варіант. Саме для цього створюються пансіонати подібного типу, щоби пенсіонери мали реальну можливість отримати гідне життя поза своїм будинком.

Телефонуйте:
(093) 170 57 28, (044) 232 97 94

ПРОГРАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ

01.png

Хвороба Альцгеймера

05.png

Після інфаркту

 
02.png

Хвороба Паркінсона

06.png

Догляд за інвалідами

03.png

Перелом шийки стегна

07.png

Догляд за хворими на цукровий діабет

 
04.png

Після інсульту

08.png

Догляд за онкохворими

ГАЛЕРЕЯ - МЕРЕЖА ПАНСІОНАТІВ ЗОЛОТА ОСІНЬ

ЯК ОФОРМИТИСЬ У ПАНСІОНАТ

Забронювати номер

Зручність оплати

Сплатити перебування вашого родича у стінах нашого пансіонату можна будь-яким зі звичних способів. Можна у відділенні банку, через платіжну картку або просто переказом зі своєї банківської картки, також можна оплачувати за договором у пансіонаті. Немає нічого складного, тим більше, що це не займає багато часу.
Кожен може самостійно, за наявності платіжних реквізитів, сплатити вибраний період. Щодо періоду оплати – це може бути:

    місяць наперед;
    квартал;
    півріччя;
    рік.

При оплаті більш тривалого періоду можливе надання знижки. Але в будь-якому випадку, незалежно від періоду, який ви оплачуєте, ви можете бути впевнені, що турбота та нагляд за вашим близьким буде на належному рівні, ми завжди цінуємо кожного мешканця нашого будинку.

(093) 170 57 28, (044) 232 97 94

Простота процедури оформлення

Для того, щоб оформитись у будинок для людей похилого віку "Золота Осінь", потрібно подати заявку на сайті або ж зателефонувати за вказаним телефоном. Далі вас проконсультують, які довідки потрібні та коли можна заселятися.
Наші двері відчинені абсолютно для всіх, ми не належимо до пансіонних закладів, де поділяють людей на касти. Ми однаково готові доглядати кожну хвору або просто літню людину, оскільки розуміємо, що тільки ми можемо допомогти їм нормально жити та радіти кожному новому дню.

Саме тому, окрім звичних систем реабілітації, у нас ще працює група психологів, які підтримують людей, які почуваються незатишно, не можуть довго звикнути до нової оселі. Якщо ви вирішили оформитись в пансіонат – будьте певні – саме в нашій великій родині на вас чекають.

ВІДЕО ОДНОГО З НАШИХ ПАНСІОНАТІВ

play-icon4.png

ВІДГУКИ НАШИХ ПОСТОЯЛЬЦІВ

Тихое и спокойное место, недалеко от города.  Я сюда поместили маму на время тяжелого перелома шейки бедра, ведь самостоятельно ухаживать за ней не могла (для этого надо было бросить работу). Сейчас она находится под пристальным присмотром специалистов.
Уже на протяжении нескольких лет наш дедушка проживает в этом чудесном месте, доволен абсолютно всем. Там настолько расписан день, что совсем не осталось времени скучать. Условия жизни великолепные, питание на высшем уровне.
Большущее вам спасибо за папу. Вы его на ноги поставили после инсульта! Советую всем. Если безвыходная ситуация. Егор Александрович вам долгих лет жизни!!!!!
Ваші питання (FAQ)

→ Скільки коштує проживання в будинку для людей похилого віку в Києві?

Проживання в будинку для літніх людей «Золота осінь» у Києві оплачується мешканцем або його родичами, але у вартість входить великий спектр послуг. Перше – це базові норми, тобто харчування, місце в кімнаті, причому номер може бути на одну людину або більше, що впливає на ціну. Друге - це п'ятиразове харчування, і воно надається в такій кількості всім постояльцям, тільки може відрізнятися меню в залежності від рекомендацій дієтологів і лікарів. Додаткові фактори, що впливають на вартість проживання в будинку для людей похилого віку, – це необхідність проведення реабілітаційних процедур, потреба в послугах психологів або фізіотерапевтів. Звичайно, питання, скільки коштує проживання в будинку для людей похилого віку, цікавить людей насамперед, проте треба розуміти, що ціна житла приблизно однакова, відрізняється підхід. Усі без винятку мешканці отримують цілодобовий догляд, повноцінне харчування та допомогу персоналу у всіх сферах життєдіяльності.

→ Кого не беруть у будинок для людей похилого віку?

У приватний будинок для людей похилого віку «Золота осінь» у Києві не беруть людей з туберкульозом, ВІЛ-інфекцією, гострими психічними розладами, наркоманією та інше. Питання самотності, наявності родичів, будь-яких документів не є важливим.

→ Як потрапити до будинку для людей похилого віку?

Влаштуватись у приватний будинок для літніх людей «Золота осінь» простіше, ніж у держустанову. Потрібні лише паспорти мешканця та його родича, який укладає договір з адміністрацією, а також письмову згоду та деякі медичні документи. Згода майбутнього постояльця потрібна згідно із законом, а за нього може підписувати документи офіційний опікун. Що стосується медицини, то історія хвороби, результати аналізів та витяг з хвороби корисні в першу чергу для літньої людини, для правильного підбору дієти, лікування або реабілітаційних заходів. Для початку оформлення слід подати заявку на сайті будинку для людей похилого віку «Золота осінь» або зателефонувати менеджерам. Співробітники детально пояснять, що саме потрібно для початку оформлення проживання. Оплата за послуги приватного пансіонату також можлива різними способами як готівкою, так і банківськими переказами. Просто кажучи, потрапити до будинку для літніх людей «Золота осінь» легко, необхідні лише паспорти та медичні виписки, а також згода літньої людини.

→ Що вибрати доглядальницю чи приватний пансіонат?

У випадку з приватним пансіонатом більше плюсів. - У пансіоні ваш старий родич перебуватиме цілий рік під постійним наглядом. Доглядальниці потрібні вихідні. - У вартість перебування в пансіонаті входять часті огляди лікаря. Виконуються всі розпорядження реабілітаційної програми. - Постояльці пансіонату харчуються відповідно до приписів лікаря. При необхідності надається допомога у їді. Співробітники будинку для літніх людей контролюють прийом медикаментів. - У пансіонаті добре організоване дозвілля, постояльці регулярно здійснюють прогулянки на вулиці, отримують допомогу психолога та гігієнічний догляд. - У людей похилого віку, поміщених у приватний пансіонат, покращується соціальна адаптація, вони вільно спілкуються, заводять нові знайомства. - У кімнатах, де мешкають постояльці, регулярно змінюють постільну білизну. Послуги доглядальниці за добу коштують дорожче ніж у пансіонаті


Дім для людей похилого віку "Золота осінь"

Контакти: