Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Реабілітація в пансіонаті «Золота осінь»

Багато людей не знають нічого про необхідність реабілітації, і добре, коли це так, коли не доводилося робити перші рухи під наглядом реабілітолога. Якщо людина не знає про реабілітаційні програми, значить, вона не потрапляла в аварії, їй не робили найскладніші операції, і це добре. Однак не всім щастить, а на наших дорогах вистачає ДТП, йдуть бойові дії, але основний контингент реабілітологів – люди похилого віку, які одужують після всіляких вікових захворювань. Проблема з пацієнтами похилого віку навіть не в тяжкості перенесених хвороб, а в нездатності організму самостійно відновлювати тонус, саме тому так принципово важливі реабілітаційні програми.

 

Проводити реабілітацію вдома неможливо взагалі, оскільки потрібні спеціальні тренажери, не кажучи про зусилля лікарів-реабілітологів. Не кожна клініка здатна похвалитися реабілітаційним обладнанням, проте приватний пансіонат «Золота осінь» має весь комплекс для проведення реабілітаційних програм. Дім для літніх людей «Золота осінь» у Київській області – найстаріший за українськими мірками заклад, де надають весь комплекс послуг для літніх людей, і реабілітація – одна з них.


Важливо, що у приватному пансіонаті реабілітаційні програми поєднуються з прогулянками, організованим дозвіллям, відпочинком та лікуванням, якщо воно необхідне. Поки людина перебуває у приватному пансіонаті, вона отримує збалансоване харчування, її оглядають лікарі-практики, а медсестри та нянечки проводять усі необхідні процедури. Також корисно, що довкола завжди є з ким поспілкуватися, багато людей того ж віку з такими ж інтересами та спогадами, а кришталево чисте повітря пансіонату «Золота осінь» у Києві разом із реабілітаційними заходами має вкрай ефективний вплив.