Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Катаракта у літньому віці догляд

Катаракта - це таке захворювання, яке можна виявити в абсолютно будь-якому віці, але найчастіше від нього страждають люди похилого віку. У 85% випадках причиною розвитку патології є старечі зміни. Таке захворювання, як катаракта, позбавляє людину здатності добре бачити, до того ж, її не можна скоригувати ні краплями, ні окулярами.

Щоб створити рідній людині комфортні умови та забезпечити турботою та увагою, варто звернутися до приватного пансіонату «Золота Осінь». Тільки тут пенсіонер зможе знайти заняття до душі, отримати збалансоване харчування та зайнятися власним здоров'ям під наглядом висококваліфікованих спеціалістів.

Стадії катаракти

Хвороба розвивається поступово і може тривати місяці та роки. Розрізняють такі стадії захворювання:

  1. Стадія I. На цій стадії хвороба протікає безсимптомно. Погіршення зору не відбувається, але періодично може відчуватися зниження якості зору та невеликий дискомфорт.
  2. Стадія ІІ. У центральній зоні розвивається помутніння, що призводить до появи пелени на очах. Незріла катаракта призводить до того, що предмети не мають чіткого контуру.
  3. Стадія ІІІ. Повне помутніння кришталика, картинка розмивається, а контур предметів практично не візуалізується. Втрачається сприйняття кольору, але залишається реакція на світло.
  4. Стадія ІV. Це остання стадія захворювання. Зірки повністю втрачається, і навіть виникає ризик розвитку ускладнень.

Наскільки швидко розвиватиметься захворювання у літньому віці, передбачити неможливо, оскільки це залежить від різних факторів.

 

Пансіонат «Золота Осінь» та катаракта

За тривалий час існування пансіонат отримав довіру великої кількості клієнтів. Ми маємо умови, які зроблять життя людини похилого віку комфортним. Яка б стадія катаракти не була у вашої близької людини, ми допоможемо їй жити повноцінним, цікавим, насиченим життям.