Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Наш приватний будинок для людей похилого віку надає необхідні та найкращі умови для догляду за хворими людьми. Достойною увагою, доглядом та турботою ми оточуємо пацієнтів у пансіонаті «Золота осінь». Персонал нашого пансіонату має досвід роботи із хворими людьми похилого віку. Пацієнти спостерігаються кваліфікованими лікарями: терапевт, кардіолог, невролог, дерматолог, дієтолог, окуліст, ендокринолог, психолог, уролог.

Будинок «Золота осінь» пропонує послуги з догляду за хворими людьми:

 • Медичне обстеження;
  Стан здоров'я. Огляд лікаря щоденний;
  Реабілітаційна програма (логопедія, остеопатія, масаж, дрібна моторика);
  Контроль за прийомом ліків;
  Виконання водно-питного режиму;
  Збалансоване харчування. Розроблене лікарем дієтологом;
  Гігієна: купання, умивання, обмивання, стрижка волосся, гоління, стрижка нігтів;
  Заміна постільної та нижньої білизни;
  Цілодобова доглядальниця;
  Фізкультура лікувально-профілактична;
  Допомога у годівлі хворого;
  Дозвілля для хворого.

Якщо Вашим близьким необхідний щоденний догляд та контроль, цілодобова медична допомога, підтримка емоційного стану, відновлення організму, приватний будинок «Золота осінь» для людей похилого віку, готова Вам допомогти. Оточення досвідчених та кваліфікованих лікарів, доброзичливого персоналу та доброзичливих жителів пансіонату – це можливо надати людині похилого віку повноцінне життя.

 

Програми реабілітації після тяжких захворювань

Хвороба Альцгеймера. Будь-які люди похилого віку потребують особливої ​​уваги та піклування, але люди, які страждають від розладів пам'яті в медичному спостереженні, і допомоги персоналу пансіонату потребують особливо гостро. Ми готові забезпечити постійний, цілодобовий догляд та турботу про людей, які хворіють. Тим більше що у нас крім доглядальниць і дбайливого персоналу, є медики, які спеціалізуються саме на цьому захворюванні. Симптоматика може бути різною від тимчасових провалів до затяжних депресивних станів. У будь-якому разі весь цей період пацієнту потрібна постійна атмосфера гарного настрою та людської уваги.

 

Хвороба Паркінсона. У будь-якому віці хвороба Паркінсона досить серйозно змінює життя людини. Але в літньому віці це особливо важко переносити. Тому для успішного лікування та нормального життя потрібна постійна увага і турбота професійного персоналу. Тільки в нашому пансіонаті можливе покращення загального стану вже за 2 тижні.

 

Перелом шийки бедра. Як правило, такі люди потребують тривалої реабілітації та особливого догляду, оскільки самі собою тривалий період залишаються малорухливими. Їм потрібно, щоби хтось допомагав їсти, перевертатися, справляти потребу. В іншому випадку не уникнути негативних наслідків.

 

Після інсульту. У багатьох випадках, після інсульту людям потрібно значно більше уваги та медикаментозного лікування, ніж звичайним людям похилого віку. Також у нас на базі пансіонату є відповідний реабілітаційний центр, де тренер розробляє систему фізичних навантажень для кожного пацієнта індивідуально.

 

Після інфаркту. Проблеми із серцем виникають у 50 % населення після 40 років. Однією з головних проблем є раптовість виникнення. Тобто людина може навіть не підозрювати, що вже має серйозні проблеми зі здоров'ям.

 

Реабілітація зору. Щодо людей, які мають проблеми із зором – якщо проблему ще можна вирішити – ми готові співпрацювати з будь-якими клініками як державного, так і приватного сегменту, щоб допомогти їм набути повноцінного зору на довгі роки.

 

Реабілітація інвалідів. Для неходячих людей та тих, що мають серйозні проблеми з опорно-руховим апаратом – у нас працює спеціалізована тренажерна зала.

 

Догляд за хворими на цукровий діабет. Особливої ​​уваги у нас варті діабетики. Для них і окреме меню, і постійний контроль за рівнем цукру в крові, і щотижнева консультація у лікаря. Тільки так можна перемогти незручну хворобу та не піддатися її згубним наслідкам.

Приватний пансіонат для інвалідів

Нестача часу на догляд за своєю близькою людиною, яка не може самостійно пересуватись – це головна причина пошуку спеціалізованих центрів.

На допомогу приходять приватні пансіонати, які спеціалізуються на догляді за людьми з обмеженими можливостями.

Основні переваги пансіонату:

 • Індивідуальний підхід.
  У пансіонаті працюю висококваліфіковані спеціалісти. Це і психологи, терапевти, нянечки, медсестри, кардіологи – завжди допоможуть інвалідам – вмитися, переодягнутися, купатися, їсти, гуляти. Послуги доглядальниці.
  Комфортабельне розміщення. Кожна кімната повністю обладнана для людей з обмеженими можливостями. Щодня у приміщеннях проводиться прибирання співробітниками центру.
  Індивідуальне харчування. Ми пропонуємо багаторазове харчування з урахуванням різноманітних особливостей здоров'я людей. Наші кухарі готують і дієтичне меню, святкове меню, пісне меню. У пансіонаті встановлено графік прийому їжі. - 5 разів на день.

Детальніше...

Догляд за літніми з ревматоїдним артритом

Ревматоїдний артрит - це захворювання дуже грізне і важко виліковне, при якому лімфоцити починають боротися із власним організмом. Найбільш поширене дане захворювання серед людей похилого віку. Причинами цієї хвороби є: спадкова схильність, інфекційні захворювання, сезонний грип, ГРВІ, інфекційна ангіна, травми кінцівок, переохолодження. Також у літньому віці часто зазнають нервових зривів, потрясінь або стресів, через різні причини, смерть літніх друзів, хвороби, самостійне життя дітей, які не так часто можуть відвідувати батьків, а ті в свою чергу постійно переживають за них, проте фактори стресів не проходять повз і можуть стати причиною виникнення хвороби ревматоїдного артриту. Якщо запустити захворювання, то у людей похилого віку може вразитися серцевий м'яз, що загрожує ускладненнями. Але самолікуванням займатися не можна, тільки кваліфіковане лікування та догляд гарантують успішне лікування від хвороби.

Наш приватний будинок для людей похилого віку надає ефективне професійне лікування та кваліфікований догляд за літніми з ревматоїдним артритом. Наші висококваліфіковані лікарі допоможуть не лише позбавити болю людей похилого віку, а й убережуть від деформації їх суглобів. Комплексна терапія включає лікування медикаментами і допоможе зупинити руйнування суглобів людей похилого віку надалі. А реабілітація та фізіотерапія допоможе пенсіонерам не втратити працездатність.

Догляд за хворими на ревматоїдний артрит у нашому пансіонаті в Києві точно відновить якість життя літньої людини і змусить хворобу «затихнути».

Догляд за літніми з цукровим діабетом

Цукровий діабет - це захворювання, при якому виникають порушення у засвоєнні клітинами організму глюкози крові, і як наслідок виникають прогресивні ураження дрібних та великих судин. Є кілька типів діабету (I та II тип), другий тип цукрового діабету найбільш характерний для людей похилого віку. Він виникає від впливу на організм людини безлічі факторів, з них такі як куріння, важкі стреси, алкоголізм та інші. У хворих на діабет виникає свербіж у статевих органах, сильна невгамовна спрага, полідипсія (хвороба при якій багато їдять), а також поліурія (хворі на цукровий діабет виділяють дуже багато сечі). Але у людей похилого віку пацієнтів можуть бути не всі дані симптоми яскраво вираженими.

У нашому приватному будинку для літніх людей "Золота Осінь" людям похилого віку з ризиком розвитку цукрового діабету проводять точну діагностику на сучасному обладнанні, виявляючи рівень глюкози в крові, наявність цукру в загальних аналізах сечі. Дане обстеження глюкози крові проводиться регулярно в нашому пансіонаті для літніх хворих, які страждають на цукровий діабет.

При лікуванні хвороби цукровий діабет велике значення має дієта, тому меню в нашому частому пансіонаті розробляє лікар-дієтлог вищої категорії, яке категорично виключає цукор, а також продукти з вуглеводами.

Кваліфікований персонал нашого будинку для людей похилого віку з повагою та терпінням цілодобово піклуватися про літніх хворих на цукровий діабет, прибуваючи за першим покликом у будь-який час дня та ночі. У нашому пансіонаті Ваші літні рідні будуть у надійних руках професіоналів.