Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Державні будинки для людей похилого віку в Україні

З приходом старості багато цінностей перестають бути важливими, які місце займають інші речі. Вже не хочеться різких змін обстановки, немає бажання активно рухатися, зате з'являється потяг до затишку та комфорту. Якщо ж літня людина хворіє, втрачає сили, вона не має близьких родичів, які могли б доглядати і допомагати, то єдиним виходом залишається розміщення в будинках для людей похилого віку. Державні будинки для людей похилого віку в Україні розвинені повсюдно, але їх недостатньо для забезпечення всіх страждаючих. Ще одна особливість держустанов – залежність від фінансування, яке поки що бажає кращого. Якщо немає іншого вибору, то державні будинки для людей похилого віку в Україні цілком влаштовують людей похилого віку, які просто не здатні доглядати себе самостійно, але слід знати про альтернативні варіанти.

Головна альтернатива держустановам – приватні будинки для людей похилого віку, в яких можуть розміститися всі громадяни без винятку. Не треба збирати дозвільні документи, єдина корисна довідка - діагноз хвороб, але й те, вона потрібна, щоб створити найкращі умови проживання, призначити правильну дієту і т.п.

Прикладом такого закладу є будинок для людей похилого віку «Золота осінь» у Києві. Дуже важливо для людей похилого віку розуміти, що поселення в приватному пансіонаті можливе на різні терміни, тобто не назавжди. Можна заселитися на пару місяців для відпочинку або реабілітації, а можна вибрати більш тривалі терміни, якщо, наприклад, людина похилого віку страждає від невиліковних хвороб.

 

Будинок для людей похилого віку «Золота осінь» у Києві не замінює державні будинки для людей похилого віку в Україні, він призначений для трохи інших цілей, серед яких оздоровлення, відпочинок, лікування та реабілітація.