Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Приватний пансіонат «Золота осінь»

Якщо ви хочете забезпечити максимально комфортні умови для літнього родича, пропонуємо скористатися послугами приватного будинку для людей похилого віку «Золота осінь». Ми найкращий пансіонат подібного типу, про що свідчать численні вдячні відгуки клієнтів.

Частный дом престарелых для лежачих, инвалидов и пенсионеров под Киевом
Особливості нашого пансіонату

Багато людей перебувають у владі стереотипів, що помістити родича в будинок для людей похилого віку – це приректи його на жахливі умови проживання та ганебно для сім'ї.
У результаті всі члени сім'ї розриваються між роботою та необхідністю доглядати за близьким. У той самий час сама людина не отримує необхідної уваги та обслуговування, що негативно позначається на його як фізичному, так і психологічному стані.
У сучасному світі приватний будинок для людей похилого віку – це обладнаний за останнім словом техніки пансіонат із затишними номерами, чуйним уважним персоналом, цікавим проведенням часу.
Тут роблять все, щоб допомогти родичам організувати комфортні та безпечні умови для своїх близьких, а людям похилого віку не відчувати себе самотніми, радіти життю і при цьому отримувати необхідний догляд та своєчасну професійну медичну допомогу..

Що ми пропонуємо?

Наш пансіонат обирають ті, хто справді бажає дати рідній людині найкраще. Для наших підопічних ми надаємо:
❗ відділення у наймальовничіших та екологічно чистих куточках Київської області;
❗ комфортабельні номери зі спеціальними меблями та обладнанням;
❗ унікальні системи реабілітації після травм та тяжких захворювань;
❗ повноцінне п'ятиразове харчування;
❗ цілодобовий догляд та медичний супровід;
❗ догляд за лежачими хворими;
❗ колектив професійних дбайливих доглядальниць, медичних працівників, психологів, реабілітологів;
❗ уважний, доброзичливий персонал;
❗ організоване дозвілля, клуб за інтересами, заходи, вечори, спілкування в колі однолітків.

Залежно від того, в яких умовах себе комфортніше почуває людина, у нас можна замовити двомісні та багатомісні номери. У нас зручна система оплати та гнучка система знижок для постійних мешканців. Головне тут кожна людина похилого віку знайде хороших друзів, може весело провести час. Ми наповнимо життя вашого близького позитивом, оточимо його комфортом та турботою.