Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Дім для літніх людей

Будинок для людей похилого віку – таке словосполучення здавна насторожувало людей похилого віку, адже для них це в нашій країні означало животіння в не дуже комфортних умовах. На щастя, часи змінилися, і тепер слід відрізняти «казенний будинок» від приватного будинку для людей похилого віку та інвалідів, де людям похилого віку надають чудові умови.

Раніше ми тільки в кіно бачили, як люди післяпенсійного віку на Заході живуть у чистих світлих кімнатах, про них піклуються співробітники, але думали, що всі ці кадри – рекламна картинка, а у них все так, як у Радянському Союзі. Для «Рад» була неважлива звичайна людина, неважливо, пенсіонер, здоровий, хворий, якщо, звичайно, він не партійний бос. У сучасному приватному пансіонаті для людей похилого віку такі умови, на які вправі розраховувати люди, які прожили довге життя.

Пансіонат для людей похилого віку в прогресивному суспільстві – це не місце заслання, а, навпаки, можливість проживання разом із колективом цікавих людей. Коли поряд знаходяться люди, нехай і у віці, але які не мають проблем із харчуванням, своєчасним доглядом, спокійним сном тощо, це чудово впливає на загальний «клімат», «атмосферу» закладу. Тобто коли немає побутових проблем, набагато легше вести активний спосіб життя (наскільки це дозволяє самопочуття), спілкуватися з «сусідами», знаходити групи «за інтересами».

 

Приватний пансіонат для людей похилого віку необхідний саме для того, щоб люди похилого віку не відчували себе «зайвими» в сім'ї.

Коли пацієнта доглядають ввічливі медсестри, нянечки, він розуміє, що це їхня робота, причому добре оплачувана, і літня людина не почувається комусь зобов'язаною, як це буває при домашньому догляді.

 

Також, коли потрібні спеціальні медичні процедури, родичі можуть не особливо добре справлятися, зате співробітники приватного будинку для людей похилого віку мають всі необхідні навички та знання.