Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Санаторій для літніх

Санаторій для літніх у Києві

Сучасний будинок для людей похилого віку - це різновид санаторію. Люди з обмеженими здібностями зможуть жити і почуватися впевнено у завтрашньому дні. Старі люди відчувають страхи, занепокоєння, хвилювання і самотність. Втрачаючи своїх чоловіків або дружин, люди похилого віку втрачають своїх рідних і почуття захищеності.

Залишаючись одні у квартирі зі своїми думками, часто люди похилого віку довго не живуть. Спочатку самотність, тривога, страх та хвороба. Впоратися одним їм не під силу. Турбота близьких їм така потрібна, але в молодих свої турботи, робота, діти, про які треба дбати та ставити на ноги. Як завжди, на все не вистачає часу. Будинок для людей похилого віку санаторного типу пропонує вам забезпечить гідну старість разом з ними.

Що чекає людей похилого віку в будинку для людей похилого віку?

Турбота, фізична допомога, медичний персонал, смачна дієтична їжа. Тут люди похилого віку зустрічають своїх друзів, знаходять подруг. Спокійна обстановка, професійний персонал, лікарі та психологи. Команда дбайливих людей об'єдналися, щоб допомогти немічним одиноким старим здобути віру в себе, турботу, тепло, гарячу смачну їжу та спілкування з однолітками. Спілкуючись з однолітками, люди похилого віку обговорюють схожі проблеми та життєві ситуації.

 

Таке спілкування стимулює розвиватися і рухатися далі, ставити цілі та досягати. Багато хто починає писати вірші, картини чи творити власними руками шедеври мистецтва. Сприятлива обстановка та розуміння дає мотивацію до життя старим і робить їх активними та спокійними. Вони стають впевненими у завтрашньому дні та без образ продовжують спілкуватися зі своїми родичами.

Кімнати будинку для літніх людей забезпечені всім необхідним, їдальня, кабінет лікаря, телевізор. Подбайте про своїх людей похилого віку і подаруйте їм гідну старість. Ви завжди можете побачити та відвідати своїх близьких та взяти їх на свято.

З будинком для людей похилого віку ваші батьки, бабусі та дідусі заново почнуть життя.

Забронювати номер