Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Хоспіс у Києві

Хоспіс – це медичний заклад, у якому проходить підтримуюча терапія тяжких хворих. Тяжкохворі, паралізовані в центрі отримують все необхідне для нормального життя. Позитивний настрій поєднується із кваліфікованою медичною допомогою, сучасні методи лікування. Такий підхід продовжує життя багатьом хворим і дарує близьким надію та допомагає разом подолати нещастя.

Коли приходить лихо, залишатися одному це не правильний шлях. Тільки разом із рідними, лікарями та центром допомоги тяжким хворим можна подолати всі труднощі. Хоспіс Київ забезпечений сучасним медичним обладнанням, програмою та методикою роботи з тяжкохворими.

Місія центру велика, організатори взяли на себе найважчу та непросту роботу. Незважаючи на таку важку працю, працівники центру завжди у гарному настрої та позитивному настої, що дуже допомагає хворим та родичам. Лікарі перебувають у хоспісі цілодобово, кожен постоялець може розраховувати на швидку та своєчасну допомогу. Хоспіс бере на себе найважчу функцію і без допомоги такого центру багатьом просто не впорається, при цьому ціни на послуги хоспісу дуже доступні. Кожна людина, яка потрапила в складну ситуацію, і у родичів трапилася тяжка хвороба, повинна пам'ятати, що Ви не одні і завжди є люди, центри, які готові допомогти Вам.

 

Хоспіс завжди відкритий і готовий допомогти багатьом подолати складне завдання, а ціни Києва на перебування в хоспісі тяжкохворих людей залежать від кількох факторів, але досить низькі. У центрі працюють психологи та неврологи, які розглядають проблему в комплексі. Своєчасна психологічна допомога допомагає в лікуванні та відновленні та допомагає продовжити життя багатьом.

Для оформлення хворого необхідні паспорт та витяги з лікарень. Щоб оформити пацієнта, не піде багато часу. Не залишайтеся одні зі своєю проблемою, телефонуйте і всі питання вирішуватимуться.