Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Дім для людей похилого віку: самотність чи комфорт?

Будинок для людей похилого віку Київ - кваліфікована допомога Вашим близьким та рідним.

 

Від старості ніхто поки що на Землі не застрахований, на превеликий жаль. Усі старіють, всі втрачають сили та здоров'я, і ​​на схилі років кожен рух становить проблему. Те, що у двадцять і навіть у сорок років було легко, стає на старість непереборним без сторонньої допомоги. Сходами не зійти – можна втратити рівновагу, через яму вже не перестрибнеш – хруснуть кістки. І хоча геронтологи успішно розкодують ділянки ДНК, відповідальні за старіння, до суттєвих кроків у перемозі над старістю ще дуже далеко.

Крім здоров'я для людей похилого віку необхідне постійне спілкування з кимось, можливість обговорити новини, перемити кісточки і просто поділитися своїми думками. Але в будь-якому випадку здоров'я важливіше, і на перше місце постає догляд за людьми похилого віку.

Домашній затишок та турбота – рецепт спокійної старості? Начебто все логічно, будинки та стіни допомагають, але якщо поряд немає нікого, здатного вчасно подати склянку чаю, що тоді? Говорити про поганих байдужих дітей та онуків теж не завжди справедливо – вони можуть бути зайняті на роботі до пізнього вечора, а догляд за старими необхідний постійно. Це велика проблема, причому вона гнітить і старих, і молодих – одним не хочеться обтяжувати родичів, іншим – соромно перекладати турботу про близьких на чужі плечі. Нерідко така сім'я мучиться роками, доки приходить рішення – пансіонат для людей похилого віку.

Не варто сумно зітхати, уявляючи, як тяжко живеться старим у будинку для людей похилого віку, адже йдеться про приватний пансіонат. У державній установі, справді, можливе недбале ставлення до «постояльців», але в приватному будинку для людей похилого віку історія зовсім інша. Весь персонал мотивований відноситься до людей похилого віку, як до своїх рідних, і проходить суворий відбір. Харчування – гарне, ставлення – дружелюбне, медперсонал – висококваліфікований.

Важка дилема – скористатися послугами пансіонату для людей похилого віку або доглядати самостійно, але коли робота чи інші причини не дозволяють проводити біля людей похилого віку, вихід очевидний.