Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Куди можна помістити хворого на Альцгеймер

Тривалість життя у світі поступово збільшується, але у зв'язку з'являються нові, раніше незнайомі людям проблеми. Деякі старечі хвороби виявлено нещодавно (за історичними мірками), що не дивно, враховуючи невеликий термін життя ще кілька сотень років тому. Наприклад, хвороба Альцгеймера діагностується переважно у людей старше 65 років, а раніше такою тривалістю життєвого шляху могли похвалитися небагато.

Десятки мільйонів людей вже хворіють на Альцгеймер, і це число збільшується щорічно. Ознаки захворювання – втрата короткочасної пам'яті, порушення мови, потім зникає довготривала пам'ять, тобто, спогади про події дитинства, юності та зрілості.

На жаль, але втратою пам'яті хвороба не обмежується і з часом знижується здатність до незалежних дій, зникають побутові навички. Так, при помірній деменції людина похилого віку може піти з дому, вона різко реагує на те, що відбувається, чинить опір допомоги або догляду. Говорячи просто, через кілька років після початку хвороби за людиною похилого віку необхідний особливий догляд, який вкрай складно надати в домашній обстановці. Проблема не в тому, що родичі не захочуть піклуватися, потрібні спеціальні вміння, медична підготовка та й спостереження потрібно цілодобове.

Один із кращих варіантів для забезпечення належного догляду при Альцгеймері – розміщення пенсіонера у мережі приватних будинків для людей похилого віку «Золота осінь». Переваги не тільки в тому, що тут за мешканцями спостерігають цілодобово, важливо й те, що в пансіонаті надають комплекс послуг, до якого входить харчування, спостереження, догляд, прибирання, лікування та реабілітація.

Поки що спосіб вилікувати хворобу Альцгеймера не знайдено, але в силах родичів надати найкращі умови для хворого, розмістивши його в приватному будинку для літніх людей «Золота осінь».