Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Дозвілля

Частий будинок для людей похилого віку «Золота Осінь» пропонує цікавий час для своїх постояльців!

Дозвілля пансіонату «Золота Осінь» для своїх постояльців:

Спілкування

Важливу роль нашому пансіонаті приділяється спілкуванню. У роботі з людьми похилого віку не варто виділяти тільки їх здоров'я, це не означає, що це не важливо, просто людям похилого віку хочеться відчувати свою потребу. Для цього потрібно грамотно організувати їхній вільний час, створити цікаві заходи, які припадуть їм до душі.

 

Традиційні свята

Ми постаралися зберегти усі свята з усіма особливостями. У нашому центрі люди похилого віку весело проведуть усі свята, які для них дорогі.

Прекрасні прогулянки на відкритому повітрі

Прогулянки на свіжому повітрі вдалині, від галасливого мегаполісу - немає нічого кращого для людей похилого віку. Прогулянки не тільки піднімуть настрій і дадуть спокійно обміркувати чи помріяти, а ще й сприятливо вплинуть на здоров'я. Свіже повітря покращує самопочуття та сон. Працівники нашого приватного пансіонату "Золота Осінь" завжди готові скласти компанію та супроводжувати Вас.

Перегляд телевізора

У будь-якому віці потрібно завжди бути в курсі останніх подій у світі, у цьому допоможе всім відомий телевізор. У нашому центрі є сучасні телевізори з величезною кількістю телеканалів.

Домашні клопоти

Виконувати повсякденні в пансіонаті «Золота Осінь» зовсім не обов'язково. Однак, за бажання, будь-який постоялець може взяти участь у цьому (сортування овочів, прибирання в кімнаті, полив кімнатних квітів та клумб, все те, що зможе зробити задоволення літній людині).

Творчі заняття у пансіонаті «Золота Осінь»

Вчиться ніколи не пізно, тому в нашому пансіонаті люди похилого віку можуть освоїти нові навички такі як: малювання, гра на музичних інструментах, в'язання, вишивання, шахи, танці та багато іншого.

Розваги в пансіонаті для людей похилого віку «Золота Осінь»

Їх у нас насправді багато ось деякі з них: карти, доміно, ребуси, лото та інші.