Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Будинок для людей похилого віку в Києві на Осокорках

Якщо відпочивати, краще це робити в комфортних умовах. Вираз справедливий для будь-яких закладів, чи то готель, чи приватний пансіонат, а перевірити легко, переглянувши кількість відпочиваючих та проживаючих у тій чи іншій установі. Те саме стосується будинків для людей похилого віку, і найбільш популярний будинок для людей похилого віку в Києві знаходиться на Осокорках. Пансіонатів там багато, а йдеться про відокремлення мережі приватних пансіонатів «Золота осінь».

Мережа вважається серед авторитетних організацій однією з найкращих в Україні, але, головне, так думають сотні колишніх і нинішніх постояльців. Основна перевага будинку для людей похилого віку в Києві на Осокорках – зібраний в одній установі комплекс послуг.

Простими словами, у приватному пансіонаті «Золота осінь» можна жити, лікуватися та реабілітуватися, не думаючи при цьому про їжу, прибирання та прийом ліків. Пансіонат – не лікарня, діагноз тут не поставлять, але виконувати призначення лікарів є кому – працюють високопрофесійні медсестри. Їжу готують не менш умілі кухарі, і вона надає сил і настрою, а також допомагає відновлювати тонус. Для реабілітації підготовлено інфраструктуру, працюють практикуючі фахівці, і можна проходити реабілітаційні процедури після інсультів, травм чи складних операцій. Це щодо фізичного відновлення, а для психологічного розвантаження можна поспілкуватися з персоналом і, власне, психотерапевтами.

Будинок для людей похилого віку в Києві на Осокорках – таке місце, в якому можна не тільки пройти лікування чи профілактику різних захворювань, а й просто відпочити. Для літньої людини відпочинок неподалік нашого славного Дніпра, швидше за все, приємніший і точно корисніший за виїзд спекотних країн, які дуже сильно відрізняються кліматом.

Натомість у пансіонаті «Золота осінь» мешканці почуваються у домашній атмосфері, не кажучи про інші переваги.