Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Догляд за лежачими хворими в пансіонаті «Золота осінь»

Догляд за лежачими хворими – дуже складне заняття, особливо звичайних людей. Зрозуміло, що за близьким родичем доглядати – нормальне явище, проте для цього потрібна людина або на пенсії, або безробітна, тоді потрібне інше джерело фінансування, адже лише гігієнічні кошти – вже витрати, а якщо додати ще ліки, сума може подвоїтись та потроїтися. Якщо порахувати всі фінансові і тимчасові витрати, занепад сил у тих, хто постійно стежить за хворим, виявиться, що розміщення в приватному пансіонаті - не дуже дорожче, і точно прийнятніше з точки зору атмосфери в сім'ї.

Якщо відправити людину в приватний пансіонат, можна бути точно впевненим у тому, що її доглядатимуть з усім професіоналізмом і досвідом.

 

Так, у приватному пансіонаті «Золота осінь» працюють досвідчені нянечки, медсестри, доглядальниці, здатні надати належний медичний догляд за хворими, провести призначені лікарем процедури. Розміщення в приватному будинку для літніх людей – швидше, привілей, а не обов'язок, адже люди похилого віку в пансіонатах отримують чудове харчування, яке вдома неможливо приготувати, принаймні, щодня. Важливо, що сам пансіонат у Києві розташований на території парку, і чисте повітря проникає не лише в котедж, а й лежачих хворих вивозять на прогулянки, якщо це не заборонено медиками.

 

Догляд за лежачими хворими в пансіонаті «Золота осінь» може бути прикладом іншим старим будинкам, і це помітно за подячними відгуками, розміщеними на сайті. Якщо раптом пацієнту знадобиться медична допомога чи реабілітаційна підтримка, то в пансіонаті є найсучасніше обладнання, лікарі приїжджають на першу вимогу, окрім тих, хто регулярно оглядає постояльців.