Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Догляд за літніми з ревматоїдним артритом

Ревматоїдний артрит - це захворювання дуже грізне і важко виліковне, при якому лімфоцити починають боротися із власним організмом. Найбільш поширене дане захворювання серед людей похилого віку. Причинами цієї хвороби є: спадкова схильність, інфекційні захворювання, сезонний грип, ГРВІ, інфекційна ангіна, травми кінцівок, переохолодження. Також у літньому віці часто зазнають нервових зривів, потрясінь або стресів, через різні причини, смерть літніх друзів, хвороби, самостійне життя дітей, які не так часто можуть відвідувати батьків, а ті в свою чергу постійно переживають за них, проте фактори стресів не проходять повз і можуть стати причиною виникнення хвороби ревматоїдного артриту. Якщо запустити захворювання, то у людей похилого віку може вразитися серцевий м'яз, що загрожує ускладненнями. Але самолікуванням займатися не можна, тільки кваліфіковане лікування та догляд гарантують успішне лікування від хвороби.

Наш приватний будинок для людей похилого віку надає ефективне професійне лікування та кваліфікований догляд за літніми з ревматоїдним артритом. Наші висококваліфіковані лікарі допоможуть не лише позбавити болю людей похилого віку, а й убережуть від деформації їх суглобів. Комплексна терапія включає лікування медикаментами і допоможе зупинити руйнування суглобів людей похилого віку надалі. А реабілітація та фізіотерапія допоможе пенсіонерам не втратити працездатність.

Догляд за хворими на ревматоїдний артрит у нашому пансіонаті в Києві точно відновить якість життя літньої людини і змусить хворобу «затихнути».