Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Хоспіс у Києві «Золота осінь»: найкраща якість життя

Складно говорити про хорошу якість життя, коли людина невиліковно хвора.

Проте спеціалізовані установи – хоспіси в Україні створені якраз для полегшення страждань.

 

Про смертельні хвороби не прийнято говорити, люди ніби усуваються від проблеми, але коли питання стосується родичів, які дізналися страшний діагноз, уникати рішення нікуди. І не треба, адже хоспіс у Києві «Золота осінь», проживання в ньому покращує якість життя тяжкохворих, наскільки це взагалі можливо.

Насамперед родичі намагаються дізнатися, яка ціна хоспісу у Києві, і це важливо, але водночас слід дізнатися про послуги, що надаються в тому чи іншому хоспісі в Україні.

Щонайменше, у кожному хоспісі повинні підібрати коректну схему знеболювання, проводити гігієнічні процедури. Пацієнт не повинен вважатися тягарем, навпаки, його треба залучати до соціального життя, і в хоспісі в Києві «Золота осінь» саме так і роблять.

У принципі, хоспіс – те місце, в якому надають медико-соціальну допомогу, та «соціальна допомога» вказана не випадково. Психологічна підтримка є виключно важливою для збереження усвідомленого сприйняття дійсності. Як би не було страшно, прийняти факт хвороби потрібно і продовжувати в останні місяці та тижні спілкуватися з колегами, персоналом та родичами.

Близькі люди можуть відвідувати рідних, це ніяк не впливає на ціну хоспісу у Києві «Золота осінь». Вони можуть доглядати хворих, тільки треба пройти спеціалізований курс, які також проходять залучені волонтери.

Хороша якість життя в хоспісі «Золота осінь» забезпечується високопрофесійним доглядом, солодощами, концертами, затишком та психологічною підтримкою. Літні люди, пацієнти з невиліковними хворобами не залишаються самі, їм завжди є з ким поговорити.

 

Місія центру велика, організатори взяли на себе найважчу та непросту роботу. Незважаючи на таку важку працю, працівники центру завжди у гарному настрої та позитивному настої, що дуже допомагає хворим та родичам. Лікарі перебувають у хоспісі цілодобово, кожен постоялець може розраховувати на швидку та своєчасну допомогу. Хоспіс бере на себе найважчу функцію і без допомоги такого центру багатьом просто не впорається, при цьому ціни на послуги хоспісу дуже доступні. Кожна людина, яка потрапила в складну ситуацію, і у родичів трапилася тяжка хвороба, повинна пам'ятати, що Ви не одні і завжди є люди, центри, які готові допомогти Вам.

Якщо вам потрібна допомога у визначенні свого підопічного в пансіонат, потрібно заповнити анкету і мати з собою висновки всіх лікарів і паспорта. Для іногородніх є пільги щодо проживання. Будинок для людей похилого віку відкритий для всіх регіонів України. Кожен нужденний може отримати допомогу та гідне лікування та догляд.