Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Нове відділення будинку для людей похилого віку під Києвом

Відкрилося Нове VIP відділення будинку для людей похилого віку!!!
Київська область
c. Зазим'я вул. Будівельників, 23

Що-небудь нове зазвичай приваблює більшу частину громадян, але для людей похилого віку новизна не завжди така приваблива.

Життя на схилі років не терпить метушні та змін, пенсіонери краще проживатимуть у не дуже хороших умовах, натомість у знайомому місці. Все це справедливо, але коли потрібно пройти курс лікування, реабілітацію чи профілактику, літні громадяни, їхні близькі родичі намагаються знайти найкращий заклад із відмінними умовами.

Якщо раніше в першу чергу шукали будинки для людей похилого віку поряд з місцем проживання, тепер це необов'язково, оскільки нові технології дозволяють спілкуватися з родичами з будь-якої точки простору у будь-який час. Інакше кажучи, перше місце виходять умови проживання, харчування, організація дозвілля тощо.

Кращим у Київській області і в цілому по Україні можна сміливо назвати відділення будинку для людей похилого віку, що знову відкрилося.

Адміністрація обрала для зведення нової філії гарне та екологічно привабливе місце – село Зазим'я у Київській області. Поселення більше тисячі років, тут мешкав відомий далеко за межами регіону Соловей-Розбійник, але головне – Зазим'я розташоване практично на території заповідника. Зрозуміло, що одного чистого повітря недостатньо для комфортного проживання, але в будинку для літніх людей «Золота осінь» створені ідеальні умови.

Особливо слід виділити такі переваги:

 • нова споруда відповідно до чинних європейських стандартів;
  готова інфраструктура для лікування та реабілітації людей похилого віку;
  багаторазове харчування за рекомендаціями інституту геронтології;
  високотехнологічна система протипожежної безпеки;
  паркова зона;
  палати обладнані туалетами.

Довго описувати нове відділення будинку для людей похилого віку «Золота осінь» немає сенсу, сюди треба приїхати, щоб хоча б подивитися на зимовий сад із живими птахами, оцінити роботу кухарів, вдихнути чисте повітря заповідної зони. Оселитися в новій філії можуть усі охочі!