Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Допомога у догляді і не тільки…

Уявлення про пансіонатів в Україні дещо застаріло, особливо серед літніх людей, які пам'ятають жахливу спадщину – державні будинки для людей похилого віку.

Нині їх замінюють приватні пансіонати, які створюють комфортні умови для проживання, харчування, оздоровлення та відпочинку. Приватний будинок-інтернат для літніх людей у ​​Києві спочатку створений, щоб надати людям ідеальні умови, допомогти їм позбутися вікових недуг, зажити повноцінним активним життям.

Всі приміщення спроектовані так, щоб людям похилого віку було зручно переміщатися, хоча інвалідів ніхто не залишає наодинці, медперсонал допомагає їм приймати їжу, виходити на прогулянки, займатися іншими речами. Усі співробітники будинку для людей похилого віку підбираються ретельно, і конкурс великий, адже персонал отримує високо конкурентну зарплату. Для постояльців таке становище цінне тим, що вони розуміють свою значимість. Певний плюс приватного пансіонату в тому, що люди похилого віку тут відчувають себе не гостями, а господарями, тобто вони без докорів совісті звертаються за будь-якою потребою до нянечок і сестер.

 

 

У себе вдома часто люди похилого віку не хочуть зайвий раз турбувати близьких, навіть якщо їм час приймати ліки, виконувати всілякі процедури, і це в результаті призводить до погіршення стану.

У приватному будинку для людей похилого віку співробітники надають найкращий догляд за літніми людьми, навіть якщо вони самі спочатку дещо соромляться своїх проблем.

У будинку для літніх людей працюють терапевти, фізіотерапевти, психологи, регулярно приходять інші висококваліфіковані лікарі, а молодший медперсонал виконує всі призначення.

 

Влаштувати в будинок для людей похилого віку своїх родичів – значить дати їм найкращі умови для комфортного, активного відпочинку!