Будинок пристарілих у Києві

 

+380931705729, +380442329820

Цілодобово! 

 

Будинок для людей похилого віку «Бортничі»

♦ Будинок для людей похилого віку «Бортничі» з тривалим доглядом забезпечує постійний або тимчасовий догляд за літніми людьми, які більше не можуть жити вдома і потребують підтримки та піклування професійних медичних сестер та вузькопрофільних лікарів.


Найчастіша причина проживання в будинку для людей похилого віку

Якийсь тип інвалідності, коли справа доходить до виконання повсякденної діяльності, є найчастішою причиною того, що люди похилого віку живуть у будинках для людей похилого віку. Крім фізичних проблем, у мешканців будинків для людей похилого віку часто бувають психічні розлади.
Фактично деменція залишається найбільш поширеною проблемою, від якої страждають близько 50-70% жителів.

 

 Принаймні третина мешканців будинків для літніх людей мають проблемну поведінку. Така поведінка може включати словесні / фізичні образи, неналежні дії на публіці, опір необхідному догляду та блукання.

Чому варто вибрати будинок для людей похилого віку «Бортничі»:

  - Якісний та індивідуальний догляд, що надається кваліфікованим багатопрофільним персоналом. Медичні бригади, терапевти (психологи, фізіотерапевти та ерготерапевти), керівники заходів та кухарі утворюють мультидисциплінарну команду, які допомагають пацієнтам почуватися добре. Наша команда регулярно проходить спеціально розроблені навчальні курси, щоби підтримувати свої навички в актуальному стані.
  -  Приємна та спеціально адаптована середа для безпечного проживання. Ми хочемо, щоб у нашому будинку було безпечно, комфортно та приємно. Він призначений для забезпечення безпеки, догляду та зручностей, яких потребують літні люди.

- Ми надаємо великого значення соціальній активності та гарному харчуванню, і всі наші страви готуються з домашніх продуктів із сезонних продуктів.
- Індивідуальний підхід.   Ми пропонуємо фізіотерапію, професійну терапію та логопедію з індивідуальними планами лікування, які дозволяють мешканцям досягти своїх цілей одужання та повернутися до повсякденної діяльності.